O nás

V roce 2005 si jistou náhodou Tomáš Čížek zahrál golf v Mladých Bukách, naprosto ho to nadchlo a tak vzal na golf i svou manželku Štěpánku a své dcery. Hráli s vypůjčeným vybavením, ale protože je golf bavil, chtěli si koupit vlastní výbavu. K jejich štěstí :-) zjistili, že to v té době v čechách v podstatě nejde, a že si výbavu musí objednat z Anglie. 

O rok později už zakládají první golfových obchod v čechách, v té době ještě v malém prostoru na Nábřeží kpt. Jaroše na Praze 7, k tomu otevřeli ještě pobočky v Brně, Ostravě a pár Pro shopů. 

O pár let později došli Čížkovi k názoru, že je nejlepší mít jeden velký obchod, s velkým výběrem a kvalitním personálem. Tak se i stalo a v roce 2012 se otevřel v Dělnické ulici na Praze 7 dnešní obchod Golf Arts, který se i dnes pyšní nejširší nabídkou golfového vybavení v celé střední Evropě.

foto prodejny
Logo Golfarts

Přinášíme nové značky pro český golf

Usilujeme o to, aby český trh byl neustále obohacován o novinky z oblasti golfu. I nadále Vám budeme představovat nejaktuálnější produkty od osvědčených golfových značek, a zároveň přivádět do Čech kvalitní a u nás dosud méně známé golfové brandy. Mezi nové přírůstky patří například vysoce kvalitní značka XXIO a stylová golfová značka G/FORE.

Hráč golfu

Naši prodejci jsou Vášnivými golfisty

Podobně jako majitelé Čížkovy, kteří jsou vášnivými golfisty, tvoří golfisty také 90% našeho týmu, přičemž mnozí z nich jsou opravdu špičkoví hráči. Většinou u nás platí, že naše dámy jsou expertkami na golfové oblečení a obuv, zatímco naši pánové vynikají v poradenství týkajícím se golfových holí, vozíků, míčků a technického vybavení.

Ikona obchodu

Největší golfový obchod ve střední evropě

Golf Arts na Dělnické ulici se pyšní nejrozlehlejší nabídkou produktů v celé střední Evropě. V roce 2012 prošel tento obchod rozsáhlou rekonstrukcí, během které byly kompletně přepracovány dispozice obou pater. V přízemí se můžete těšit na široký výběr oblečení, obuvi a tréninkových pomůcek. První patro pak nabízí bohatý sortiment golfových holí, bagů, míčků a dalšího vybavení, a to vše rozložené na ploše 1 200 m² golfu

Golfový míček

Služby pro Vás

Kromě tradičního prodeje v našem kamenném obchodě a eshopu nabízíme také širokou škálu služeb. Naši prodejci jsou připraveni poskytnout vám odborné poradenství, a to nejen při výběru produktů. V prvním patře naleznete službu fittingu, která je klíčová pro optimální výběr golfového vybavení přizpůsobeného vašim potřebám. Co se týče servisu, zaměřujeme se převážně na úpravy golfových holí, včetně výměny gripů, jejich podpásování, výměny shaftů, zkracování holí a dalších specifických úprav, aby vaše vybavení bylo v nejlepší možné kondici.