Vítejte v našem servisu golfových holí

V našem servisu se zaměřujeme na to, abychom vaše golfové hole udržovali ve špičkové kondici nebo je přivedli zpět k perfektnímu stavu. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně výměny gripů, podpáskování, výměny shaftů, úprav délky holí, oprav ferulí a krčků holí.

Servis golfových holí

Kdy je vhodné nechat zkontrolovat vaši golfovou hůl?

Pravidelná kontrola a servis vaší golfové hole jsou klíčové. Čištění holí a drážek by mělo být standardem po každé hře nebo tréninku. Doporučujeme provést servis holí minimálně jednou ročně, výměnu gripů každé dva roky pro hobby hráče a každoročně pro závodní hráče, aby byly vaše hole v optimálním stavu a sloužily vám co nejdéle.

Údržba holí

Proč je pravidelná údržba golfových holí tak důležitá?

Údržba golfových holí nejenže prodlužuje jejich životnost, ale také má přímý vliv na vaši hru. Správná tloušťka gripu umožňuje lepší úchop a tím i lepší kontrolu nad švihem a letovou dráhou míčku. Pravidelná výměna opotřebovaných gripů a čištění zajistí, že vám hole nebudou klouzat z rukou, což vede k přesnějším a kontrolovanějším ranám. Čištění pomáhá všemu a zároveň lahodí oku.

Přegripování: Kdy, proč a jak?

Časem se gripy opotřebovávají a stávají se hladkými a mohou vést k tomu, že vám hole začnou klouzat a vypadávat z rukou. V takovém případě je čas na přegripování. Nabízíme široký výběr gripů s cenami od 290 Kč do 1 190 Kč a přegripování začíná na 120 Kč za jednu hůl. Doba potřebná k servisu se liší podle toho, zda potřebujete servis pro jednu hůl nebo celý set, ale zaručujeme dokončení do 14 dní, přičemž nabízíme i možnost okamžitého servisu pro jednotlivé hole.

Přegripování

Objednávka servisu holí

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Největší golfová prodejna v ČR. Navštivte nás na Praze 7

Největší golfová prodejna v ČR. Navštivte nás na Praze 7

Dělnická 856/46, Praha 7, Zobrazit na mapě

Otevírací doba: Zavřeno

Po - Pá: 09:00 - 20:00 So - Ne: 10:00 - 19:00
  • Parkování ZDARMA
  • Bezbariérový přístup
  • Osobní odběr e-shopu
  • 1200 m2 plné golfu
Více informací o prodejně
Parkování ZDARMA
1200 m2 golfu
2 patra
Největší prodejna golfu